KESSIL A-Series Spectral Controller

KESSIL A-Series Spectral Controller

144,90 

Availability: na objednávku Katalógové číslo: KES-KSASC01 Kategórie: ,
Porovnať
Pridať do Obľúbených

Popis

Kessil vytvoril spektrálny ovládač s víziou jednoduchosti a dostupnosti. Umožňuje jednoducho ovládať LED osvetlenie Kessil s modelovým označením A160, 360N/WE pomocou tohto kompaktného ovládača. Vďaka sojmu dizajnu skvelo padne do ruky. Ovládač zjednodušuje ovládanie svetla/svetiel pomocou intuitívnych tlačítok umiestnených na dotykovej LCD obrazovke s ostrým a farebným displejom.

Intuitívne a dostupné ovládanie svetiel
Ovládač je vybavený dokonalou dotykovou kontrolou a žiarivými farbami na displeji. So svojím priamym prístupom ku programovaniu prináša nekonečné varianty nastavenia. Uhladený a moderný dizajn ovládača určite nenaruší vzhľad vášho akvária.

Jeden ovládač – dva porty
Každý ovládač je vybavený dvoma oddelenými portami. Každý port môže ovládať vlastnú nezávislú skupinu svetiel. Nezáleží na tom či sú to 2 skupiny svetiel nad jedným akváriom, alebo svetlá nad viacerými akváriami – proste jeden ovládač to všetko zvládne.

Programovanie
Umožňuje dva prístupy nastavenia časového svetelného cyklu tak, aby vyhovovalo individuálnym potrebám konkrétneho akvária.

Rýchle nastavenie “Quick Set”
Nastavte vlastný efekt svitania a súmraku s meniacou sa svetelnou a farebnou intenzitou prostredníctvom šiestich rôznych časových úsekov.

Aklimatizačné nastavenie “Acclimation Mode”
Zjednodušte si nastavenie osvetlenia nad akváriom pri založení nového akvária alebo vypustení nových rýb volbou aklimatizačného módu, ktorý je upravený pre konkrétne potreby daného ekosystému.

Manuálne nastavenie
Ovládačom môžete bezprostredne ladiť spektrum a intenzitu osvetlenia podľa aktuálnej potreby.

Kompatibilita
Spektrálny ovládač je kompatibilný s produktovými radami A360 (360N, 360WE Tuna Blue, 360WE Tuna Sun) a A160 (A160WE TB. A160WE TS) a ďalšími budúcimi produktami Kessil.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.0 kg
Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.


Pridajte prvú recenziu pre “KESSIL A-Series Spectral Controller”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Možno by sa Vám páčilo…

You've just added this product to the cart:

CLOSE
CLOSE