Často kladené otázky (FAQ)

Za ako dlho dostanem tovar?

 

Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť na našom sklade.

Pri zadaní objednávky do 13:00 hod expedujeme tovar ktorý je skladom v ten istý deň. Pri výbere dopravy prostredníctvom Slovenskej pošty môžete očakávať doručenie tovaru na Vašu poštu v priebehu 1-2 dní. Pri doprave prostredníctvom kuriérskej služby očakávajte doručenie tovaru nasledujúci deň na Vašu adresu.

Odporúčame Vám uviesť ako dodaciu adresu miesto, kde je niekto po celý deň, kto môže prevziať a zaplatiť zásielku (napr. do zamestnania, a pod.) ako aj správny mobilný kontakt, aby Vás kuriér vedel kontaktovať.


Aké sú ceny prepravy na Slovensko?

 

Cena prepravy závisí od zvolenej formy prepravy, váhy objednaného tovaru a ceny Vašej objednávky. Pri objednávke nad 99€ je doprava Slovenskou poštou zdarma.

Cenu dopravy Vám systém vypočíta v procese objednávky pred záväzným potvrdením objednávky.


Aké možnosti úhrady ponúkate?

 

Platba na dobierku – za tovar zaplatíte kuriérovi, alebo na pošte až pri prevzatí zásielky.

Platba prevodom – po prijatí objednávky Vám zašleme mailom proforma faktúru. Ako variabilný symbol uveďte číslo proforma faktúry. Po prijatí Vašej platby na náš účet vedený v Tatrabanke, č.ú.: 2621136073/1100 Vám tovar odošleme Vami zvoleným spôsobom.

Platba kartou cez internet – tovar uhradíte Vašou platobnou kartou cez službu CardPay na zabezpečenej stránke Tatrabanky.

CLOSE
CLOSE